PÕNNIPESA HUVIKOOL
KALURI TEE 5, HAABNEEME
UUS TUNNIPLAAN ALATES 3.09.2018
 kell esamasp. teisip.kolmap.  neljap. reede
9.00    Rahvatants
õp. Anli Soosaar
Rannapõnnid
Noorte saal
(lasteaia hinna sees)
  
9.30     Rahvatants
õp. Anli Soosaar
Merepõnnid
Noorte saal
(lasteaia hinna sees)
  
 15.05Jänku-Jussi Nutilabor
3 - 7 a.
õp. Alar Aja
Vikerkaare saal 

 
 
15.45

 Ly-Lumiste laulustuudio
2 - 4 a.
Noorte saal
  
16.00Kunstituba
3-7 a.
õp. Eve Hintsov
Kunstituba
Ujumine
algajad
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00 
Viimsi Spasse järgi) 


Jooga
2 - 4 a.
õp. Gerli Ventsel
Elujõusaal
 16.15 Taekwondo
3-7 a.
õp. Alar Aja
Noorte saal
    
 16.30    Jooga
16.30 - 17.20
5 - 7 a.
õp. Grete Sutrop
Elujõusaal

 
 16.45 Ujumine
edasijõudnud
I tase
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa  
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.45
Viimsi Spasse järgi) 
 
 
 17.00

 
 Ly-Lumiste laulustuudio
5 - 7 a.
Noorte saal
 
17.30 
Ujumine
edasijõudnud
II tase
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 18.30 
Viimsi Spasse järgi) 
 

 
Klaveri individuaaltunnid 35 min/ kord -  päev ja aeg kokkuleppel.
PÕNNIPESA HUVIKOOL
HEKI TEE 6, HAABNEEME
 kell esamasp. teisip. kolmap.neljap. reede
 11.20 
Rahvatants
õp. Anli Soosaar
Kaisupõnnid
(lasteaia hinna sees)

 
 11.40 
Rahvatants
õp. Anli Soosaar
Pisipõnnid
(lasteaia hinna sees)

 
15.00Isemoodi
loovustuba
1 - 3 a.
õp. Eveli Apri
Kaisupõnnid



  
 15.45Isemoodi
loovustuba
1 - 3 a.
õp. Eveli Apri
Pisipõnnid
 



 
 16.00 Ujumine
algajad
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa 
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00
Viimsi Spasse järgi)
Klaveriring
alates 2,5 a.
õp. Juta Tulev  


Jooga
2-4 a.
õp. Gerli Ventsel
Kaisupõnnid ja
Pisipõnnid
Elujõusaal
(lapsed viiakse 
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00
Elujõusaali järgi)
Klaveri individuaaltunnid 35 min/ kord -  päev ja aeg kokkuleppel.
PÕNNIPESA HUVIKOOL
MARJAMAA TEE 2, RANDVERE

kell esamsp. teisip. kolmap. neljap.reede
9.00
 Rahvatants
1 - 4 a.
õp. Anli Soosaar
(lasteaia õppemaksu sees)




 15.15


Klaveriring
alates 2,5 a.
õp. Juta Tulev 
Jooga
2-4 a
õp. Gerli Ventsel

Tennise trenn
3 - 5 a.
Rebecca 
Väärtmaa
 16.00Isemoodi
loovustuba
1-5 a.
õp. Eveli Apri 
Ujumine
algajad
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.00
Viimsi Spasse järgi) 
   
 16.45  Ujumine
edasijõudnud
I tase
õp. Kristiina Arusoo
Viimsi Spa
(lapsed viiakse
tundi autoga - vanem
tuleb kell 17.45
Viimsi Spasse järgi) 
   
Klaveri individuaaltunnid 35 min/ kord -  päev ja aeg kokkuleppel