JOOGA
õp. Gerli Ventsel
Vaata tunniplaanist millal toimub jooga.


Lastejooga tund sarnaneb oma ülesehituselt täiskasvanute tunnile ehk tal on kindel ülesehitus ja tunni osad, kuid kõik on väga mänguline. Lastejooga aitab pisikesel inimesel õppida rohkem endasse vaatama, oma emotsioone ja keha tunnetama ning ennast rohkem usaldama. Lastejoogas ei ole omavahelist võistlemist, seega ei ole "tugevamaid" ja "nõrgemaid", vaid teeme koostööd ja arvestame teistega - vaid nii saab lennata kõrgelt :)

Tundides me mängime, jutustame lugusid, kehastume erinevateks loomadeks ja tegelasteks, tantsime, laulame, joonistame, mediteerime ning sellesse kõigesse põimime jooga elemente ja mõtteviisi.

ÕP.  GERLI VENTSEL

Mina olen Gerli. Olen 27 aastane ja pärit olen ma Pärnust, kuid viimased 15 aastat olen ma elanud Viimsis. Juba enda koolipõlvest saati olen teadnud, et lastega tegelemine on minu kutsumus. Leian lastega alati kiirelt ühise keele. Väikeste lastega olen tegelenud juba viimased 7 aastat, nii peredes, lasteaias, lastehoius ja olen ka olnud tugiisik. Olen läbinud ka lapsehoidjate koolituse. Kodus kasvab mul 2 last(5 aastane ja 3 aastane). Jooga tuli minu ellu kevadel 2018, kui läbisin lastejooga õpetajate koolituse. Mul on hea meel, et saan lastele tutvustada joogamaailma niivõrd lõbusal ja mängulisel viisil, nagu seda on lastejooga.
Lapsed on meie elu ime!