JOOGA
õp. Kadi Lass ja Sigrid Lootus
N kell 14.50: 1-2 a. Põnnipesa lasteaed, Heki tee 6-89, Haabneeme
N kell 15.30: 2 - 4 a. Põnnipesa lasteaed, Heki tee 6-29, Haabneeme
N kell 16.15: 3 - 7 a.  Põnnipesa lasteaias, Kaluri tee 5, Haabneeme
N kell 9.45: 2 - 3 a. Põnnipesa lasteaaias, Marjamaa tee 2, Randvere


Lastejooga tund sarnaneb oma ülesehituselt täiskasvanute tunnile ehk tal on kindel ülesehitus ja tunni osad, kuid kõik on väga mänguline. Lastejooga aitab pisikesel inimesel õppida rohkem endasse vaatama, oma emotsioone ja keha tunnetama ning ennast rohkem usaldama. Lastejoogas ei ole omavahelist võistlemist, seega ei ole "tugevamaid" ja "nõrgemaid", vaid teeme koostööd ja arvestame teistega - vaid nii saab lennata kõrgelt :)

Tundides me mängime, jutustame lugusid, kehastume erinevateks loomadeks ja tegelasteks, tantsime, laulame, joonistame, mediteerime ning sellesse kõigesse põimime jooga elemente ja mõtteviisi.

ÕP.  KADI LASS

Mina olen Kadi. Olen 28 aastane ja pärit Haapsalust, kuid viimased 3 aastat olen elanud Viimsis ning keskendunud emaks olemisele - kodus on mul 2 imelist poega. (3a ja 1a).  Oman Tallinna Ülikooli bakalaureusekraadi reklaami ja imagoloogia erialal. Jooga tuli minu ellu mõned aastad tagasi enne esimese lapse sündi ja on tänaseks päevaks saanud minu elu lahutamatuks osaks. Minu suur hingekutse on teha midagi laste heaks ja lastega koos. Kevadel 2017 läbisin lastejooga õpetajate koolituse. Minu jaoks on väga oluline, et kõik lapsed tunneksid, et nad on "õiged" täpselt sellisena nagu nad on - koos kõikide oma emotsioonide, mõtete, hirmude, unistuste ja olemusega.

ÕP. SIGRID LOOTUS
Olen Sigrid ja teen lastele joogat.
Lõpetasin Laste jooga õpetajate koolituse (Laste Jooga Stuudio,11.03-04.06.2017) ja olen väga huvitatud, et saaksin teie lasteaias teha lastele joogat.
Lastejooga on lõbus ja mänguline. Läbi muinasjuttude teeme jooga asendeid (loomade, lindude jms), tantsime, mängime, joonistame ja tunni lõpus teeme lastele mõeldud meditatsiooni/ puhkust.